
Kierbedzia apt.127 SuperApart





Studio z balkonem na Mokotowie – idealne dla czterech osób! Kameralne studio na warszawskim Mokotowie o powierzchni 26 m² to doskonały wybór dla czterech osób. W pełni wyposażone wnętrze zapewnia komfort, relaks i przyjemność z każdej chwili spędzonej w tym miejscu. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze budynku z windą, co zapewnia łatwy dostęp oraz dodatkową przestrzeń w postaci balkonu.
- SALON: Wygodna sofa, duże łóżko, stolik kawowy, stół z dwoma krzesłami, telewizor, wyjście na balkon. - ANEKS KUCHENNY: Lodówka, płyta indukcyjna, mikrofalówka, zmywarka, podstawowa zastawa stołowa, czajnik elektryczny, zestaw do parzenia kawy i herbaty, komplet garnków, patelnia, sztućce. - ŁAZIENKA: Łazienka z wanną, toaleta, umywalka, lustro, pralka, suszarka do włosów, ręczniki. - INNE: Żelazko z deską do prasowania. - MULTIMEDIA: Telewizja, internet Wi-Fi. — ZWIERZĘTA: Zwierzęta są akceptowane. Prosimy o kontakt przed dokonaniem rezerwacji. — PARKING: Brak zapewnionego miejsca parkingowego. Płatny parking w pobliżu. Rezerwując nasz apartament, akceptują Państwo nasz regulamin.
W pobliżu znajdują się Olinek, WFDIF, Agora oraz liczne punkty handlowe i usługowe. Do Centrum i Starego Miasta można dotrzeć w zaledwie 15 minut.
ℹ️ Dodatkowe informacje: • Brak dedykowanego miejsca parkingowego (płatny parking miejski w pobliżu) • Pobyt ze zwierzęciem: 150 PLN • Wstawienie łóżeczka dziecięcego lub krzesełko dla dzieci: 150 PLN (w zależności od dostępności) Godziny zameldowania/wymeldowania mogą być elastyczne po wcześniejszym ustaleniu: • Wcześniejsze zameldowanie (od 13:00): 70 zł • Późniejsze wymeldowanie (do 13:00): 70 zł • Wymeldowanie po 13:00 wiąże się z opłatą za kolejną dobę.