
Herbu Janina apt.58 SuperApart





Trzypokojowy apartament na Wilanowie – idealny dla sześciu osób! Przestronny trzypokojowy apartament z balkonem na warszawskim Wilanowie to doskonały wybór dla sześciu osób. W pełni wyposażone wnętrze zapewnia komfort, relaks i przyjemność z każdej chwili spędzonej w tym wyjątkowym miejscu. Apartament znajduje się na parterze budynku z windą, co zapewnia wygodny dostęp.
Salon z rozkładaną sofą, pościelą, stolikiem kawowym, szafką RTV oraz stołem jadalnianym. Duża sypialnia z podwójnym łóżkiem, pościelą oraz szafkami nocnymi. Sypialnia z podwójnym łóżkiem, pościelą, szafkami nocnymi oraz szafą. Kuchnia z płytą indukcyjną, piekarnikiem (z funkcją mikrofalówki), zmywarką, czajnikiem, lodówką z zamrażarką, szklankami, kompletem garnków, sztućcami oraz patelnią. Łazienka z prysznicem, toaletą, umywalką, lustrem, pralką, suszarką do włosów oraz ręcznikami. Dodatkowe udogodnienia: przestronna szafa w przedpokoju, żelazko z deską do prasowania, suszarka na pranie. Dostępne multimedia: telewizja oraz internet Wi-Fi. Zwierzęta: Zwierzęta nie są akceptowane. Parkowanie: Płatne miejsce parkingowe. (Prosimy zapytać o dostępność). Rezerwując nasz apartament, akceptują Państwo nasz regulamin.
W pobliżu znajdują się Pałac w Wilanowie, szpital Medicover oraz plac zabaw i boiska. W okolicy dostępne są liczne punkty handlowe i usługowe.
ℹ️ Dodatkowe informacje: • Dedykowane miejsce parkingowe: 50 PLN za dobę • Wstawienie łóżeczka dziecięcego lub krzesełko dla dzieci: 150 PLN (w zależności od dostępności) Godziny zameldowania/wymeldowania mogą być elastyczne po wcześniejszym ustaleniu: • Wcześniejsze zameldowanie (od 13:00): 70 zł • Późniejsze wymeldowanie (do 13:00): 70 zł • Wymeldowanie po 13:00 wiąże się z opłatą za kolejną dobę.